СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

Водолази Чорноморського флоту Росії провели навчання з пошуку макета вибухового пристрою у пункті базування кораблів. Про це повідомили у прес-службі Чорноморського флоту.

— У рамках залікового тактичного навчання військовослужбовці загону спеціального призначення по боротьбі з підводними диверсійними силами та засобами (ПДСЗ) Новоросійської військової морської бази Чорноморського флоту виконали підводні спуски з проведенням пошуку макета вибухового пристрою у пункті базування кораблів, — йдеться у повідомленні.

Російські водолази провели огляд підводної частини корпусів кораблів і гідротехнічних споруд, у результаті чого виявили макет вибухового пристрою і знешкодили його.

— Під час виконання завдання особовий склад оглянув близько десяти кораблів і суден забезпечення бази, провівши під водою у цілому більше трьох годин.

 

QHA повідомляло, що екіпаж малого ракетного корабля «Вишній Волочек» Чорноморського флоту Росії провів навчання з ведення бою в акваторії Чорного моря біля окупованого Криму. Під час навчань було виявлено безпілотний літальний апарат, яким управляли з невпізнаного судна. Військовослужбовці ЧФ РФ також відкрили по умовному противнику вогонь з артилерійської установки А-190 «Універсал».

QHA