КИЇВ (QHA) -

23 січня в рамках робочого візиту відбулася зустріч спеціального представника Державного департаменту США з питань України Курта Волкера з міністром з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньопереміщених осіб Вадимом Чернишем.

В ході зустрічі сторони обговорили гуманітарну ситуацію і потреби населення, яке проживає на сході України:

— Населення, яке проживає уздовж лінії зіткнення і на непідконтрольних територіях, щодня стикається з проблемами, які змушують людей стрімко зменшувати ресурси щоб прогодувати себе, обігріти свій будинок або купити ліки. З метою допомоги постраждалому населенню урядом України постійно забезпечується ефективна взаємодія з іншими країнами, міжнародними організаціями, що надають гуманітарну допомогу громадянам, які проживають на сході України по обидва боки лінії зіткнення, і забезпечується доступ таких організацій у непідконтрольних територій, зазначив міністр.

Також Вадим Черниш розповів про результати реалізації у 2017 році Плану заходів спрямованого на реалізацію деяких принципів державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і підтвердив, що Україна не відмовляється від своїх громадян, які проживають на непідконтрольних територіях, і робитиме все можливе для їхньої реінтеграції.

Незважаючи на всі перешкоди, треба не припиняти зусилля допомагати людям, які проживають на непідконтрольних територіях і підтримувати зв'язок із ними, наголосив Курт Волкер.

З цього приводу Вадим Черниш зазначив важливість комунікації і розробки відповідних стратегій, зазначивши успішні комунікаційні проекти USAID в Україні на радіо і телебаченні.

QHA повідомляло, що 23 січня відбулася зустріч спецпредставника Державного департаменту США з питань України Курта Волкера з начальником Генштабу — головнокомандувачем Збройних сил України Віктором Муженком.

QHA