ЛОНДОН (QHA) -

Військово-повітряні сили Великобританії, які розташовані на базі на півдні Кіпру, привели у бойову готовність для можливого нанесення удару по Сирії у відповідь на хімічну атаку в Думі.

На злітно-посадкові смуги вивели вісім винищувачів-бомбардувальників Panavia Tornado, оснащених крилатими ракетами, шість літаків, оснащених ракетами класу «повітря – повітря», які можуть прикривати винищувачі.

QHA повідомляло, що в адміністрації президента США Дональда Трампа обговорять введення нових санкцій проти Росії за хімічну атаку в Сирії.

США також розглядають варіант міжнародної військової відповіді на хімічні атаки у місті Дума (Сирія). Так, удари можуть нанести по авіабазі сирійських військово-повітряних сил в Дуймаре і аеродрому Хмеймім.

Нагадаємо, щонайменше 150 людей загинуло у місті Дума в сирійській провінції Східна Гута через отруєння токсичним газом. У результаті хімічної атаки постраждали понад 1000 осіб. Причиною отруєння називають газ зарин, який був у бочковій бомбі, скинутої з гелікоптера.

Джерело: РБК-Україна

QHA