КИЇВ (QHA) -

Введення миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей може коштувати до одного мільярда доларів. Про це повідомила народний депутат України Ганна Гопко.

— Ми чітко розуміємо, що якщо буде певне узгодження миротворчої місії, потім виникне питання фінансування. Якщо ми проаналізуємо останні миротворчі місії ООН у різних країнах, це 2011-2014 роки, то вартість такої місії може досягати і одного мільярда, залежно від кількості миротворців, — заявила вона.

Гопко додала, що введення миротворців на Донбас буде залежати і від того, чи готовий президент РФ Володимир Путін вирішувати конфлікт за рахунок розміщення миротворців ООН.

Раніше QHA повідомляло, що Білорусь заявила про готовність направити контингент миротворців для врегулювання ситуації на окупованій території Луганської та Донецької областей. Глава МЗС Білорусі Володимир Макей зазначив, що Мінськ готовий зробити все для того, щоб "конфліктна ситуація на сході України вирішилася".

Джерело: РБК-Україна

QHA