ВІЛЬНЮС (QHA) -

Керівники військової розвідки Міністерства оборони Литви заявили, що під час проведення військових навчань «Захід-2017» були допущені серйозні порушення.

Про це повідомляють литовські ЗМІ.

Директор Другого департаменту оперативних служб при Міністерстві оборони Литви Ремігіюс Бальтренас зазначив, що Росія задіяла в кілька разів більше військовослужбовців, ніж оголосила. Крім того, були проведені бомбардування неподалік від країн Балтії.

— Я б не хотів зараз конкретно наводити цифри та їх коментувати, йде попередня оцінка. Але чисельність військових навчань у кілька разів перевищувала офіційно декларовану Росією, — заявив він.

Як повідомляло QHA, заступник директора Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь заявив, що під час військових навчань «Захід-2017» армія Білорусі підпорядковувалася командам Генерального штабу Росії. За словами експерта, ця тенденція буде продовжена, і РФ посилить своє угруповання у Білорусі. Зокрема, мова йде про нарощування ресурсного присутності: створення додаткових аеродромів підскоку, збільшенні складів боєприпасів і ПММ.

Джерело: delfi.lt

QHA