КИЇВ (QHA) -

Північноатлантичний альянс вчиться в України протистояти гібридним проявам агресії. Про це в ході Х Київського безпекового форуму у Києві заявила заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер, передає «Інтерфакс-Україна».

Вона повідомила, що в НАТО зараз ведеться робота зі створення платформи по боротьбі з гібридними атаками.

— Протягом останніх трьох років Україна є мішенню тих, хто розв'язав гібридну війну. Ми бачимо ці гібридні прояви у Криму і на Донбасі. Мене вражають темпи нарощування можливостей молодих військових з протистояння загрозам на сході України. НАТО вчиться боротися з гібридними проявами на українському досвіді. Ми також розробляємо платформу по боротьбі з гібридними атаками.

Вона зазначила, що співпраця України — НАТО є взаємовигідною для обох сторін.

— Альянс допомагає Україні розвивати і зміцнювати збройні сили, які вже зараз досить сильні. Україна також допомагає НАТО посилювати свої ресурси і можливості.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, заступник генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер перебуває з візитом у столиці України 6-7 квітня 2017 року.

В рамках візиту до Києва у Гетемюллер заплановані зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком та лідерами Меджлісу кримськотатарського народу.

ФОТО: інтернет

QHA