СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-400 "Тріумф" і "Панцир" з військово-повітряних сил (ВПС) та протиповітряної оборони (ППО) Південного військового округу (ПВО) Росії провели навчання в анексованому Криму з пошуку і знищення повітряних цілей.

Про це повідомили у прес-службі Міноборони Росії.

Військові відпрацювали знищення крилатих ракет умовного противника.

— Умовні крилаті ракети були змодельовані електронним способом, причому параметри швидкості польоту і висоти були різні, що ускладнювало бойовим розрахункам ураження об'єктів, — йдеться у повідомленні.

 

QHA повідомляло, що літаки Су-25, Су-30м2 і Су-27СМ3 провели льотно-тактичні навчання на полігоні Опук в анексованому Криму і на Кубані.

Російські штурмовики відпрацювали пуски некерованих ракет із застосуванням коректованих авіабомб. Усього штурмовики здійснили більше 40 вильотів, виконавши близько 80 завдань з ураження наземних об'єктів умовного противника.

Після аyнексії Криму Росія регулярно проводить на його території військові навчання, а також насичує півострів зброєю і військовою технікою.

В ООН заявили, що на півострові перебуває 32 тисячі російських військовослужбовців, 122 військових літака, 40 танків, а на кораблях Чорноморського флоту може розміщуватися ядерна зброя.

 

Фото: РИА Новости

QHA