КИЇВ (QHA) -

Бойовики «ДНР» вперше офіційно підтвердили, що зниклий близько півтора місяці тому в окупованому Донецьку український журналіст Станіслав Асєєв (Васін) затриманий і перебуває у них. Про це повідомив екс-нардеп, громадський активіст Єгор Фірсов.

— У МГБ ( «ДНР») офіційно підтвердили, що він затриманий, мамі Стаса дали письмове підтвердження. Його звинувачують у шпигунстві, як і всіх раніше затриманих журналістів. За цим звинуваченням його можуть «засудити» на 12-14 років,— повідомив Фірсов.

Також він зазначив, що мати Асєєва змогла з ним побачитися.

— Стас тримається добре, розуміє, що на справедливий суд сподіватися не варто. Його єдина надія — це обмін полонених, — додав Фірсов.

Як повідомляло QHA, 6 червня у Донецьку пропав журналіст і письменник Станіслав Асєєв, який пише під псевдонімом Станіслав Васін, який вирішив залишитися на тимчасово непідконтрольній Україні території, щоб бути у центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації.

На початку липня міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні закликала бойовиків «ДНР» розкрити інформацію про місцезнаходження Асєєва.

ФОТО: інтернет

QHA