ГОРЛІВКА (QHA) -

Військовослужбовці операції Об'єднаних сил (ООС) відбили штурм російсько-окупаційних військ поблизу Горлівки, завдавши втрат ворогу, заявив представник прес-центру Об'єднаних сил капітан Олександр Петрук.

За його словами, противник зазнав втрат — 5 чоловік убитими і 8 пораненими.

— На Горлівському напрямку противник вдався до проведення штурмових дій. Усі атаки ворога були відбиті, — повідомив він.

За словами Петрука, під час бою один з українських військовослужбовців отримав осколкове поранення. Противник вів щільний вогонь по опорному пункту, відсікаючи можливість надання пораненому першої медичної допомоги.

— Ризикуючи власним життям, евакуювати бойового побратима вирішив командир відділення сержант Назар Котіс. Його бойова машина під вогнем супротивника зробила маневр і під прикриттям вогню свого підрозділу екіпаж врятував пораненого воїна, — зазначив він.

У штабі ООС повідомили, що особовий склад відділення сержанта Котіса командуванням військової частини представлений до нагород.

Раніше QHA повідомляло, що в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі загинули двоє українських військовослужбовців і ще четверо військовослужбовців отримали поранення.

У Міноборони зазначили, що втрати сталися у результаті активізації бойових дій з боку російсько-окупаційних військ за минулу добу.

Раніше повідомлялося, що за добу 16 травня бойовики 66 разів обстріляли позиції українських військовослужбовців, у результаті чого двоє військових загинуло.

QHA