КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення антитерористичної операції (АТО) українські військовослужбовці взяли під контроль селище міського типу Верхньоторецьке (Ясинуватський район, Донецька область), який частково знаходилося під контролем бойовиків терористичної організації «ДНР». Про це повідомив волонтер і телеведучий Сергій Притула на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що цю новину йому повідомили «друзі з 95-ї бригади».

— Наші (звісно, у рамках Мінських угод) трохи нам'яли сепарсько-рассєйські боки і повністю взяли під контроль Верхньоторецьке. Місто повністю під нашим контролем. Ніяких сірих зон, — написав Притула.

Шоумен додав, що дистанція з бойовиками скоротилася, і щоб вчасно помітити можливу відповідь незаконних збройних формувань, військовим потрібні хороші тепловізори.

Цю інформацію підтвердив волонтер Семен Кабакаєв на своїй сторінці в Facebook.

— ЗСУ (95 бригада) взяла повністю під контроль Верхньоторецьке. Вітаю наших хлопців на передових позиціях і всіх причетних. Хороші новини ввечері! — сказано в повідомленні.

Раніше QHA повідомляло, що за добу 30 листопада в зоні АТО терористичні угруповання 25 разів порушили перемир'я. Бойовики продовжують обстрілювати позиції сил АТО з озброєння, забороненого Мінською угодою. У прес-центрі штабу АТО відзначили, що «епіцентром збройної нестабільності став Луганський напрямок».

QHA