КИЇВ (QHA) -

Зв'язківці Збройних сил України беруть участь в навчаннях НАТО CWIX — 2018 у Польщі. Про це сьогодні, 19 червня, заявили у прес-службі Міністерства оборони України.

У навчаннях беруть участь понад 1200 технічних фахівців з 32 країн світу. Відповідно до плану навчань буде проведено близько 4500 експериментів і випробувань.

Україна відправила на навчання молодих офіцерів, які пройшли відповідні мовні й технічні курси з питань кібернетичного безпеки у навчальних закладах США і НАТО.

— Для них CWIX — це виняткова можливість попрацювати у високопрофесійному експертному середовищі, поспілкуватися з експертами міжнародного рівня в області кібернетичної безпеки і підвищити рівень своїх знань і навичок, — зазначили у відомстві.

QHA повідомляло, що прикордонники Маріупольського загону морської охорони у складі Об'єднаних сил провели військові навчання в Азовському морі. Відпрацьовувалися стрільби з великокаліберної катерної зброї і гранатометання. Усього в навчаннях взяли участь 7 одиниць корабельно-катерного складу.

QHA