ХАРКІВ (QHA) -

З сьогоднішнього дня в торгових рядах, на яких іде реалізація товарів для дітей, всі підприємці та їхні працівники працюватимуть у медичних масках. Маски для убезпечення торговців централізовано закуплені адміністрацією ринку «Барабашово».

— Ми завжди звертаємо найсерйознішу увагу на безпеку здійснення покупок, коментує Сергій Зайцев, керівник прес-служби торгового центру. Напередодні Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят істотно збільшився потік покупців дитячих товарів і товарів для школярів. Люди купують подарунки для своїх дітей, і наше завдання вжити всіх можливих заходів, щоб застуда і вірусні захворювання не затьмарювали майбутні свята.

Роздачу медичних масок здійснюють співробітники служби безпеки ринку і контролери. За словами Зайцева, маски закуплені в достатньому обсязі для роботи щонайменше протягом тижня. Щодня адміністрація ринку проводитиме своєрідні рейди для безкоштовної видачі засобів захисту підприємцям.

Барабашово — найбільший промислово-речовий ринок України, займає площу понад 75 га, є найбільшим у Східній Європі і посідає 14-е місце у рейтингу найбільших ринків світу.

QHA