ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

У Запоріжжі указом мера міста Володимира Буряка введений карантин у шкільних і дошкільних установах.

Як повідомляє мерія міста, зараз у Запоріжжі не перевищено епідпоріг захворюваності серед школярів, але тенденція на зростання зберігається.

Тому мерія вирішила заздалегідь призупинити навчання.

— Після консультацій з медиками ухвалив рішення призупинити з 7 лютого навчальний процес у школах, — зазначив Володимир Буряк.

У дитячих садах, які продовжать роботу, мають виконуватися усі передбачені протиепідемічні заходи. Департаменту культури і туризму міської ради доручено обмежити проведення культурно-масових заходів. Департаменту спорту, сім'ї та молоді — обмежити проведення навчально-тренувальних занять у ДЮСШ.

— Рішення про відновлення навчального процесу ухвалять в залежності від епідемічної ситуації, коли захворюваність піде на спад. Департаменту культури і туризму міської ради доручено обмежити проведення культурно-масових заходів, — йдеться у повідомленні мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, вчора глава парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець заявила, що якщо в Україні буде спалах дифтерії, то буде вмирати кожен другий, який захворіє на цю недугу.

За її словами, причиною такого прогнозу служить відсутність необхідної кількості сироватки.

QHA