ЄВПАТОРІЯ (QHA) -

З проханням допомогти не допустити закриття дитячого Центру охорони зору ГБУЗ РК «Євпаторійська міська лікарня» звернулися кримські батьки. За їх словами, установа припинила надання медичної допомоги, діти позбавлені можливості проходити огляд, лікування і реабілітацію в окуліста.

— У Центрі повністю припинений запис дітей, і навіть при гострому болі дитини не приймають, а відправляють до дитячої поліклініки, де на найближчі місяці до окуліста талонів немає... Виходить, що на сьогоднішній день потрапити до окуліста на прийом нереально, я мовчу вже про лікування або реабілітацію після операції. Батьки змушені звертатися до приватної клініки або їхати до Сімферополя, — скаржаться батьки.

За їхньою інформацією, у Центрі лікується не тільки Євпаторія, а весь Північно-Захід Криму, тобто величезна кількість дітей із проблемами зору.

За даними так званого "Міністерства охорони здоров'я Криму", Центр був переданий до структури дорослої міської лікарні, при цьому амбулаторне офтальмологічне відділення підлягає розміщенню на власних площах. У той же час, виділення площі для дитячого відділення не передбачене.

Секретар ОП РФ Олександр Бречалов звернувся до самопроголошеного голови Криму Сергія Аксьонова з проханням взяти ситуацію під особистий контроль і повідомити до ОП РФ про результати розгляду запиту.

ФОТО: інтернет

QHA