КИЇВ (QHA) -

Згідно з даними дослідження соціологічної групи «Рейтинг», 17% респондентів зазначили, що страждають більш ніж чотирма хворобами. Третина заявила, що не мають ніяких проблем зі здоров'ям у даний час.

— Стан здоров'я залежить від віку — чим старше респонденти, тим більше серед них тих, кого хвилюють захворювання. Чоловіки менше скаржаться на своє здоров'я, ніж жінки, — йдеться в прес-релізі за результатами дослідження.

27% опитаних перевіряли серце і судини в 2016 році, 16% проходили подібні обстеження у 2015 році, 20% — більше двох, а 12% — більше чотирьох років тому. Ніколи не перевіряли стан своєї серцево-судинної системи 18% громадян.

— Знову ж таки, серед осіб старшого віку більше тих, хто проходив подібні перевірки у цьому році (2016), ніж серед молоді. Також подібних респондентів більше серед жінок, ніж серед чоловіків, — сказано в повідомленні.

Крім того, наголошується, що дві третини опитаних не приймають ліків (вітамінів) для лікування або запобігання серцевим захворюванням, третя частина — приймає. 42% жінок вживають «сердечні» ліки, а серед чоловіків таких лише 22%.

Дослідження охоплює 1,5 тисячі осіб у віці від 18 років.

ФОТО: інтернет

QHA