КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві охорони здоров'я України задоволені діями парламенту щодо медичної реформи.

Відповідну заяву зробив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, передає Цензор.НЕТ.

— Вчора нарешті парламент взявся за розгляд медичної реформи. Ми дуже довго цього чекали. І мушу сказати, що депутати взялися за неї добре. Я був присутній у залі.

Ковтонюк пояснив, як саме народні депутати працювали над реформою:

— Було два додаткових етапи в роботі над цими документами. Була міжфракційна група, ініційована президентом Порошенком. Це було скоріше обговорення. Після цього законопроекти були розглянуті на Національній раді реформ. Було внесено ряд пропозицій.

За словами посадовця, сьогодні відбувся розгляд законопроектів у профільних комітетах. Завтра очікується їхнє винесення на розгляд.

— Ми очікуємо, що завтра підтримка буде такою ж сильною, як і вчора... Я відчуваю, що за всі 25 років незалежності ми знаходимося ближче за все до великої медичної реформи.

Підтримати реформу також вирішив екс-міністр охорони здоров'я Микола Поліщук. Він заявив, що намагався здійснити схожі зміни ще 12 років тому.

Медичну реформу не роблять медики. Ящірка сама собі хвіст не відкусить. Основа будь-якої реформи — економіка. Тому проводити її повинні економісти.

Як повідомляло QHA, 6 червня учасники акції «Година смерті» зібралися біля будівлі Верховної Ради з вимогою затвердити медичну реформу.

ФОТО: інтернет

QHA