ЧЕРКАСИ (QHA) -

У Черкасах з місцевих лікарень виписано 22 дитини і 36 осіб все ще залишаються у медзакладах міста, йдеться у заяві Міністерства охорони здоров'я України.

Серед решти в лікарнях 32 дитини і 4 дорослих. Одного дорослого, який ще вчора був у відділенні інтенсивної терапії, вже перевели до звичайної палати.

За словами медиків, стан дорослих і дітей задовільний.

— Ймовірно, їх випишуть найближчим часом, — йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів під час перевірок виявила порушення санітарного законодавства.

Фахівцями облуправління Держспоживслужби була проведена перевірка місцевої школи №8 і підприємства, яке постачає до навчального закладу воду.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко доручив вжити усіх заходів, щоб встановити причину масового отруєння дітей у Черкасах. Окрім цього, в Черкаси вирушили глава уряду Володимир Гройсман і виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Нагадаємо, 8 травня в Черкасах сталося масове отруєння, у результаті чого в лікарню потрапило 42 дитини з діагнозом «отруєння невідомою речовиною».

QHA