КИЇВ (QHA) -

У неділю, 13 листопада в.о. міністра охорони здоров'я заявила в ефірі Ukrainian Media Network, що в Україні найнижчий рівень вакцинації в цілому світі, включаючи Африку, тому в нашій країні можлива епідемія кору.

— Нам сказали у ВООЗ, що в наступному році буде кір, якщо не будемо вакцинувати своїх дітей. А Україна зараз має найнижчий рівень вакцинації в цілому світі, включаючи Африку. Це велика проблема. Раніше не було вакцин, але зараз ми через державні закупівлі привезли до України хороші, якісні вакцини від ЮНІСЕФ і ПРООН, — сказала Супрун.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 27 липня рішенням уряду Уляна Супрун була призначена виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я України.

Уляна Супрун — відомий в Україні волонтер, лікар, громадський діяч, директор гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу українців, засновник і директор волонтерської громадської організації «Захист патріотів», позаштатний консультант комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я.

Уляна Супрун народилася в США. Восени 2013 року через події на Майдані разом із чоловіком Марком вирішила переїхати до України. З початком бойових дій на Донбасі подружжя заснували організацію «Захист патріотів», яка займається тренуваннями з тактичної медицини і забезпечує українських бійців поліпшеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО.

ФОТО: інтернет

QHA