КИЇВ (QHA) -

Кабінет Міністрів України від 15 лютого прийняв законопроект «Про внесення змін до закону України «Про дошкільну освіту» щодо розширення можливостей для створення і діяльності дошкільних навчальних закладів різних форм власності».

— Дійсно, в Україні ми маємо проблему доступу дітей до дошкільної освіти, і активно працюємо над тим, щоб виправити цю ситуацію. Зміни до закону врегулюють на державному рівні проблеми функціонування дитячих садків, зокрема приватних і корпоративних. Це сприятиме забезпеченню конституційного права дітей, зокрема з особливими освітніми потребами, на здобуття дошкільної освіти, пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Повідомляється, що ці корпоративні дитячі садки діятимуть на принципах державно-приватного партнерства і матимуть кількох засновників, серед яких — місцеві органи влади, а також громадські організації.

У групі для дітей із особливими потребами може бути максимум 15 чоловік, з яких не більше ніж троє дітей з особливими потребами. Крім цього, передбачається введення посади асистента, який допомагатиме вихователям в інклюзивній групі.

ФОТО: інтернет

QHA