СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Медичні організації в окупованому Криму виконали план з диспансеризації населення тільки на 30%. Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю управління інформаційної політики Міністерства внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму.

— У 2017 році медичними організаціями були досягнуто планових показників з охоплення населення диспансеризацією, проте спостерігалася позитивна динаміка у порівнянні з 2016 роком. За даними директора територіального фонду ОМС РК Андрія Карпеєва, у минулому році план з диспансеризації виконано на 30,9%, а у 2016 році — на 12,9%, — йдеться у повідомленні.

Так званий віце-прем'єр Криму Алла Пашкунова заявила, що за перший квартал 2018 року деякі медорганізації ще не почали виконувати роботу з диспансеризації населення.

— У поточному році особлива увага приділятиметься питанням зниження смертності у працездатному віці від захворювань серцево-судинної системи, онкології та особливо диспансеризації населення, — цитують у «відомстві» Пашкунову.

Так, найгірші результати диспансеризації на анексованому півострові у Першотравневій, Червоногвардійській, Джанкойській центральних лікарнях, а також Седакській і Сакській районних лікарнях. Однією з найгірших з диспансеризації стала і Сімферопольська центральна районна клінічна лікарня.

QHA повідомляло, що Севастопольська благодійна організація «Мобільний медичний центр» розповіла про те, який в окупованому Криму має вигляд доступне медичне обслуговування. З січня по березень прийом хворих в мобільному пункті допомоги вели благодійники. За допомогою до них звернулося близько тисячі чоловік.

QHA