РІВНЕ (QHA) -

У Рівному з вівторка, 20 грудня, школи закриваються на карантин. Відповідне рішення було прийняте на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. На вимушені канікули школярі пішли до понеділка, 26 грудня. В цей день знову збереться спеціальна комісія та вирішить, чи продовжувати карантинні заходи.

Поки що дитячі садочки у місті не закриватимуть, проте будуть моніторити ситуацію із захворюваністю в лікувальних та інших навчальних закладах. Наразі більшість з тих, хто звернувся по допомогу до лікарень — діти шкільного віку.

Напередодні ж начальник міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук закликала жителів Рівного залишатися вдома у випадку захворюваності. Вона зазначила, що у місті за останні дні було зафіксовано різке зростання захворювань. За її словами, бригади невідкладної допомоги працюють разом із поліклінічними бригадами та службою медицини катастроф.

В інших районах області захворюваність на грип та ГРВІ також зростає. За останній тиждень хворих побільшало на третину це близько десяти тисяч людей. Епідемія грипу охопила чотири райони та три міста Рівненщини. Перевищення епідеміологічного порогу спостерігається у Радивилівському, Острозькому, Костопільському районах, а також у містах Острог, Рівне та Дубно.

За інформацією Рівненської ОДА, у 14 хворих виявили вірус грипу А (H3N2) (Гонконг) у Дубровицькому, Острозькому, Корецькому, Радивилівському районах та у Рівному.

Медики радять вакцинуватися, адже це можна робити протягом всього епідемічного сезону, також провітрювати приміщення, уникати великих скупчень людей, менше їздити у громадському транспорті, частіше мити руки. А при перших симптомах на ГРВІ звертатися до лікаря.

ФОТО: Інтернет 

QHA