КИЇВ (QHA) -

В Україні розпочався конкурс біомедичних стартапів. Про це сьогодні на брифінгу у Києві заявив директор «Будинку інновацій» Олександр Кульвановський, передає кореспондент QHA.

— Офіційно стартує конкурс стартапів, пов'язаних з медициною. В Україні це буде перше змагання інноваційних проектів у цій сфері, сказав він.

Кульвановський також пояснив умови конкурсу. Так, автор ідеї маэ бути громадянином України. Презентацію треба записати у форматі відеоролика англійською мовою і заповнити анкету українською та англійською мові з посиланням на відео. Заявки приймаються до 23 березня 2018 року.

Конкурс оцінюватимуть за критеріями організаторів, які трохи пізніше оприлюднять.

Директор «Будинку інновацій» наголосив, що фіналісти конкурсу презентують свої проекти на Форумі 25 квітня 2018 року членам журі, представникам українських та іноземних венчурних фондів. Переможці зможуть презентувати свої проекти представникам британських інвесторів 12 травня 2018 року. Всі фінансові витрати беруть на себе організатори конкурсу і партнери.

Нагадаємо, що до оголошення конкурсу була проведена велика робота і узгодження. Даний конкурс з ентузіазмом підтримує МОЗ в особі і. о. міністра Уляни Супрун.

QHA