ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

У сучасній Україні шукати закордонні клініки змушені більшість сімей, які зіткнулися з онкозахворюванням. Причина тому полягає в тому, що медичні установи не оснащені спеціалізованим обладнанням, відсутні витратні матеріали, тому медичні установи не можуть надати повноцінного обстеження.

— Ми стикаємося з проблемою — це не досконалий національний перелік медикаментів. У нього повинні входити як мінімум 80 найменувань онкогематологічних препаратів, але на даний момент у цьому списку лише 34 препарати, — каже Андрій Бородін, завідувач гематологічним відділенням Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.

Варто зазначити, що серед причин виникнення онкозахворювань у дітей виділяють: постійні переживання, погана екологія та неправильне харчування вагітної жінки. Однак батьки хворих діток вже практично змирилися зі своєю участю — самостійно шукати ліки і матеріальні засоби на них, але все ж просять від влади зайнятися доукоплектацією лікарень, щоб не шукати порятунку в зарубіжних лікарнях.

Як раніше повідомляло QHA, у Запоріжжі від раку помер 4-річний Дмитро Візник, гроші на лікування якого збирали всім миром.

QHA