ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Запорізьким сім'ям, діти яких змогли подолати рак, під силу не лише вилікуватися від смертельного захворювання, але і піднятися на Козачий курган на острові Хортиця, щоб разом загадати спільне бажання — більше ніколи не хворіти.

У мого сина було діагностовано онкозахворювання статевих органів. Зараз Макару вже 2 роки і 7 місяців, і ми вже змогли успішно подолати рак. Хоча у різних поліклініках нам ставили різноманітні діагнози, про рак довгий час ніхто нічого не говорив. Ми пройшли 2 операції, 6 хіміотерапій. Всім сім'ям, де є діти, хворі на рак, бажаю продовжувати вірити у краще, посилено лікуватися і вірити у Господа Бога. Віра рятує від зневіри, ділиться Інна Волобуєва, мама Макара, який уже вилікувався від раку.

Акція-сходження під назвою «Подолання», ініційована доброчинним фондом «Щаслива дитина», проводиться в обласному центрі вже вдруге. Захід присвятили 8-річній Аліні Бєляєвій, у якої діагностовано гострий лімфобластний лейкоз.

— Дочка відчуває себе добре. У неї ще запланована на найближчий час чергова пункція введення хімічних препаратів у хребет. Із хворобою ми боремося з минулого року. Дитина вже пройшла перший блок хіміотерапії, готуємося до другого, розповів тато Аліни, Олексій Бєляєв.

Для того, щоб вилікувати дитину, сім'ї треба зібрати 50 тисяч доларів. Батько каже, що навіть якщо продати все, що у них є, грошей все одно не вистачить. Однак збір коштів триває, Аліну планують лікувати у клініці в Білорусі.

 

QHA