КИЇВ (QHA) -

Зізнання президента Росії Володимира Путіна щодо проведення «референдуму» в окупованому Криму в березні 2014 року допоможе у підготовці нових позовів проти РФ. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

За її словами, головним моментом прес-конференції за підсумками зустрічі у Торонто було саме висловлювання президента РФ про те, хто провів «референдум» в Криму.

— Найголовнішим моментом була явка з повинною Путіна, коли він сказав, що «ми провели референдум». Впевнена, це допоможе нашим юристам, юристам МЗС і Мін'юсту під час підготовки чергових позовів проти РФ щодо незаконного референдуму під дулом автоматів. Путін додав до скарбнички речі, які стануть для нас доказовою базою, — зазначила Геращенко.

QHA повідомляло, що прес-служба Кремля «виправила» заяву Володимира Путіна про те, хто провів «референдум» в окупованому Криму. Путін сказав: «Ми вважаємо, що ми провели референдум у суворій відповідності з міжнародним правом, до статуту ООН». Однак прес-служба прибрала друге «ми», змінивши суть висловлювання президента РФ.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прокоментував слова Путіна про «законність» анексії Криму і щодо проведення «референдуму». Президент України зазначив, що це не українці, не українська влада і народ, а Росія провела референдум, що є ще одним переконливим доказом незаконності анексії.

Джерело: Українська правда

QHA