КИЇВ (QHA) - -

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер і міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро запевнили, що їх країни не визнають анексію Криму, передає «Інтерфакс-Україна».


— Щодо питання про легітимність виборів до Думи в Криму, як говорив уже мій колега Еро, ми не визнаємо і не визнаємо анексію Криму, — так відповів Штайнмайер на питання про визнання легітимними виборів до Держдуми РФ, які будуть проходити в тому числі і на окупованому півострові.


Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав світову спільноту не визнавати вибори до Держдуми РФ, які держава-окупант має намір провести в анексованому Криму 18 вересня 2016 року.
Як повідомляло раніше QHA, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не буде спостерігати за нелегітимними виборами до Держдуми в окупованому Криму.
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до кримчан із закликом бойкотувати вибори до Держдуми Росії. Проведення незаконних виборів до парламенту РФ на території тимчасово окупованого Криму робить нелегітимними не тільки так званих «кримських депутатів», а й ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи Росії, підкреслив він.
Прокуратура АР Крим у Києві пригрозила відкриттям кримінальних справ щодо осіб, причетних до організації виборів у Криму.
ФОТО: інтернет

QHA