КИЇВ (QHA) -

Глава уряду України Володимир Гройсман подасть у відставку, якщо Верховна Рада не ухвалить закон про створення Антикорупційного суду. Про це прем'єр повідомив на брифінгу для журналістів.

Політик зазначив, що наразі існують усі можливості для розвитку країни, покращення життя українців. Ключовою умовою для цього має стати створення Антикорупційного суду, який відновить довіру суспільства до влади.

— Хочу підкреслити, що ми сьогодні стоїмо перед вибором: або подальший розвиток і вирішення багатьох проблем, які накопичилися у нашій державі, або, якщо це рішення не буде ухвалено, то знову ж таки — дестабілізація. Я, як прем'єр-міністр України, прийняв для себе рішення: якщо цей суд, справедливий, незалежний, не буде створено, я складу з себе повноваження прем'єр-міністра України і подам у відставку, — заявив він.

Керівник Кабміну додав, що у понеділок буде спілкуватися з главами фракцій і депутатами щодо ухвалення цього закону.

Раніше голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив, що у цьому році має бути створений Антикорупційний суд. За його словами, під час обговорення законопроекту позиція президента України, який виступає прихильником створення суду, перемогла.

А у квітні глава комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя, народний депутат Леонід Ємець повідомив, що парламент може ухвалити закон про Антикорупційний суд у травні.

QHA