КИЇВ (QHA) -

Світова спільнота не повинна визнавати вибори до Держдуми РФ, які держава-окупант має намір провести в анексованому Криму, заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі із послами країн G7 та Євросоюзу, передає прес-служба глави держави.

— Петро Порошенко наголосив на важливості збереження політики невизнання незаконної анексії Криму, де катастрофічно погіршується ситуація з правами людини, включаючи каральну медицину радянського зразка. Глава держави також закликав не визнавати легітимності парламентських виборів РФ, які Москва намагається провести в окупованому Криму та місті Севастополі  на українській території, яка перебуває у тимчасовій окупації, йдеться у повідомленні.

Як повідомляло раніше QHA, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не спостерігатиме за нелегітимними виборами до Держдуми в окупованому Криму 18 вересня 2016 року.

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до кримчан із закликом бойкотувати вибори у Держдуму Росії. Проведення незаконних виборів до парламенту РФ на території тимчасово окупованого Криму робить нелегітимними не лише так званих «кримських депутатів», а й ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи Росії, наголосив він.

Міністерство закордонних справ України неодноразово заявляло, що російські вибори в анексованому Криму незаконні.

Прокуратура АР Крим у Києві пригрозила відкриттям кримінальних справ щодо осіб, причетних до організації виборів у Криму.

ФОТО: прес-служба Порошенка

QHA