КИЇВ (QHA) -

Ухвалення закону «Про Вищий антикорупційний суд» — ключове питання порядку денного не тільки для парламенту, але й для держави, тому голосування щодо законопроекту має відбутися у четвер. Про це заявив під час погоджувальної ради голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає кореспондент QHA.

— Я провів попередні консультації з головами комітетів і авторами правок. За кількістю авторів, які будуть наполягати на своїх поправках, звичайно, дуже складно прогнозувати, коли ми вийдемо на голосування. Зараз схоже на те, що у вівторок ми не встигнемо пройти усі правки. Однак, від самого ранку в четвер ми змогли б перейти до голосування за Вищий антикорупційний суд, — сказав Парубій.

За його словами, ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд чекає не тільки український народ, але й міжнародні партнери країни.

— На мою думку, таке рішення буде, і воно врахує пропозиції народних депутатів і рекомендації Венеціанської комісії. Переконаний, парламент, який створив усю антикорупційну інфраструктуру в Україні, зможе рішуче об'єднатися і ухвалити рішення про створення Вищого антикорупційного суду, — зазначив Парубій.

Раніше QHA повідомляло, що нардепи розглянули понад 1000 поправок до законопроекту про Антикорупційний суд.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман погрожував своєю відставкою, якщо в країні не створять Антикорупційний суд.

QHA