СІМФЕРОПОЛЬ/АКЪМЕСДЖИТ (QHA) -

Увечері в п'ятницю, 16 вересня, на площі Леніна в кримській столиці, де проходив концерт на честь так званого «Дня держради», присвяченого майбутнім виборам до Держдуми РФ, почалася пожежа. Про це повідомляє провладне видання «Кримінформ».

За інформацією свідків, пожежа почалася близько 19:00, коли святковий концерт добігав кінця. Як повідомляється, причиною стало загоряння резервного дизель-генератора за сценою.

Кримське видання пише, що «загоряння не викликало паніки серед глядачів», а «бригади пожежників, які оперативно прибули, за лічені хвилини погасили вогонь».

Однак сайт «15 хвилин» з посиланням на свої джерела в Криму повідомляє, що машини МНС довго не могли проїхати через паркан, який встановили на площі Леніна.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму різними способами змушують людей іти на вибори в Держдуму РФ. Їм погрожують звільненням і неприємностями в бізнесі.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до кримчан із закликом бойкотувати вибори в Держдуму Росії 18 вересня 2016 року. Проведення незаконних виборів до парламенту Росії на території тимчасово окупованого Криму робить нелегітимними не тільки так званих «кримських депутатів», а і ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи Росії, підкреслив він.

Вибори в Держдуму РФ заплановані на 18 вересня за змішаною системою: 225 депутатів будуть обиратися за партійними списками, 225 - за одномандатними округами. Вперше голосування буде проходити і в анексованому Криму.

Міністерство закордонних справ України неодноразово заявляло, що вибори в окупованному Криму є незаконними.

Прокуратура АР Крим у Києві пригрозила відкриттям кримінальних справ щодо осіб, причетних до організації виборів у Криму.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ відмовилася спостерігати за нелегітимними виборами в Держдуму в окупованому Криму.

ФОТО: інтернет

QHA