КИЇВ (QHA) -

Усі корупційні справи потрібно передати до Антикорупційного суду після його створення. Про це повідомив президент України Петро Порошенко.

— Усі справи, які на час створення Антикорупційного суду передані в будь-які суди, мають бути негайно переправлені в Антикорупційний суд.

Порошенко нагадав, що відповідно до висновків Венеціанської комісії, в Антикорупційному суді після його створення мають розглядатися тільки нові справи, а не ті, які розпочаті раніше.

— Яка позиція і ставлення президента до цього? Вона не змінилася. Вона як була, що ми маємо усі справи передавати в Антикорупційний суд, як було задекларовано у моєму варіанті, так і залишається такою. Антикорупційний суд має забирати до себе усі справи. І кількість справ на сьогодні є дуже переконливою, що може це робити не тільки на етапі апеляції, але й на етапі першої інстанції.

QHA повідомляло, що Вища рада правосуддя планує розглянути законопроект про створення Вищого антикорупційного суду в понеділок, 18 червня. Петро Порошенко заявив, що після розгляду законопроект зареєструють у Верховній Раді.

QHA