МОСКВА (QHA) -

У колонію до українського політв'язня Олега Сенцова у Лабитнангі не пустили єпископа Апостольської православної церкви Григорія Міхнова-Вайтенка. Про це повідомила російський журналіст Вікторія Івлєва на своїй сторінці у Facebook.

— Начальник УФСІН у Ямало-Ненецькому автономному окрузі полковник внутрішньої служби Олександр Новіков відмовив отцю Григорію (Міхнову-Вайтенко), єпископу апостольської православної церкви, у зустрічі з Олегом Сенцовим, — написала вона.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко зазначила, що намагалася передати листа Сенцову через священика, оскільки не було жодної відповіді на всі її листи.

— До Сенцова не пустили священика ... якщо чесно, намагалася передати Олегу листа. На десятки моїх листів, які пересилала, посилала, передавала через адвокатів та інших осіб — ніколи не було ніякої відповіді. Можливо, вони ніколи не доходили до Олега. Але яка підлість — не пустити українську омбудвумен, тепер — священика. Повна ізоляція, у тому числі інформаційна, — написала Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

QHA повідомляло, що Польща, США і декілька інших країн беруть участь у створенні міжнародної декларації з вимогою звільнити Олега Сенцова. У декларації йдеться, що Сенцов голодує вже понад два місяці, а Москва не реагує на міжнародні заклики.

QHA